عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
www.azmoon.tehranedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 95 - 96

دانش آموزانی که به دنبال آگاهی از www.azmoon.tehranedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 95 - 96  هستید، همانطور که می دانید آگاهی از زمان دقیق ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد بنابراین والدینی که نگران ثبت نام به  موقع فرزندان خود هستند می توانند برای انجام ثبت نام صحیح و به موقع با  سامانه صدای مشاور در تماس باشند تا از ثبت نام مدارس نمونه دولتی عقب نمانند.


www.azmoon.tehranedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 95-96


بعد از مدارس سمپاد یا همان استعدادهای درخشان، مدارس نمونه دولتی از مدرسه های خوب برای تحصیل دانش آموزان می باشد، برای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی باید در آزمون ورودی که توسط سازمان استعدادهای درخشان برگزار میشود ،ثبت نام کرده و در آزمون ورودی شرکت کنید، زمان ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران از نیمه دوم فروردین 96 شروع شده و همچنین زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی 4 خرداد می باشد..

دانش آموزان و و الدینی که نگران آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در آزمون نمونه دولتی و دریافت دقیق اطلاعات در رابطه نحوه ثبت نام ،فرزندان خود هستند، ویا اطلاعاتی برای دسترسی به منابع مطالعه برای قبولی در آزمون نمونه دولتی ...

حدنصاب معدل برای پذیرش در مدارس نمونه دولتی

شرایط پذیرش و مدارک لازم جهت ثبت نام مدارس نمونه دولتی

دسترسی و آگاهی از آدرس مدارس نمونه دولتی تهران.....

برای پاسخ به همه ی اینها با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی مدارس نمونه دولتی

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل

 

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی تهران 96 - 97بعضی اوقات پیش می آید که دانش آموز استعداد لازم برای قبولی در آزمون نمونه دولتی و حتی تیزهوشان را دارد، اما عدم دسترسی به مشاور ویا عدم مطالعه صحیح و یا عدم دسترسی به کتاب های خوب باعث میشود از این فرصت برای قبولی در بهترین مدارس عقب بماند. پس والدین گرامی برای اینکه آینده درخشانی را برای فرزندان خود رقم بزنید می توانید با سامانه صدای مشاور تماس بگیرید....


شرایط ثبت نام در مدارس نمونه دولتی


در ابتدا برای ورود به مدارس نمونه دولتی باید در سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی شرکت کرد تا بتوان در آزمون ورودی مدارس شرکت کرد برای ثبت نام درست باید به   دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی  دسترسی داشت والدینی که نگران ثبت نام درست فرزندان خود هستند می توانند ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند. و همچنین برای آگاهی از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.
در هر منطقه از تهران یک مدرسه نمونه دولتی دخترانه و یک مدرسه نمونه دولتی پسرانه داریم، این مدارس گروه دیگری از دانش‌آموزان را جذب می‌کنند که به لحاظ طبقه‌ بندی استعدادها، از سطح استانداردهای متوسط بالاترند، اما در اندازه استعدادهای درخشان هم نیستند. این دانش‌آموزان نیز براساس آزمون انتخاب می‌شوند ودر صورت قبولی در آزمون ورودی در مدارس ثبت نام میشوند. زمان برگزاری آزمون و اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی متفاوت می باشد.دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی


سوالات آزمون نمونه دولتی بصورت چهارگزینه ای فقط با یک پاسخ صحیح می باشد، پاسخ اشتباه به سوالات امتیاز منفی دارد به این صورت که هر پاسخ درست 3 امتیاز مثبت و هرپاسخ  اشتباه یک امتیاز منفی داردو برای سوالات بدون پاسخ امتیازی در نظر گرفته نمی شود. سوالات درس قرآن و هدیه آسمان به گونه ای طراحی میشود که اکثر دانش آموزان می توانند به آن پاسخ دهند. برای دریافت نمونه سوالات آزمون دولتی سال های قبل و کلید پاسخ به سوالات می توانید با سامانه صدای مشاور با از تلفن ثابت باشماره9099071611 تماس حاصل فرمایید. 


 

برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس نمنه دولتی روی لینک های زیر کلیک کنید..

www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان

ثبت نام مجدد مدارس نمونه دولتی تهران

http://reg.teo.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران

بهترین کتابهای آزمون نمونه دولتی

نتایج اعتراض آزمون نمونه دولتی

لیست مدارس نمونه دولتی

معرفی منابع آزمون نمونه دولتی 96 - 97

تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی

ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 - 97

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی

نتایج آزمون نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی آغاز شد

دریافت کارنامه نمونه دولتی
مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان ,ثبت نام کاردانی به کارشناسی ,تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم ,مشاوره انتخاب رشته ,زمان ثبت نام کارشناسی فراگیر پیام نور 96, برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , انتخاب رشته علوم تجربی , بهترین منابع کنکور تجربی 96 کنکور سراسری تجربی 96 , امتياز :

نتيجه : 3 امتياز توسط 35 نفر مجموع امتياز : 114

برچسب : سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی-شرایط ثبت نام نمونه دولتی-نحوه ثبت نام نمونه دولتی, ,
تعداد بازديد : 28

تاريخ : سه شنبه 9 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت