عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ شهر تهران

دانش آموزانی که به دنبال دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ شهر تهران هستید، همانطور که می دانید آگاهی از زمان دقیق ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ شهر تهران برای دانش آموزان اهمیت زیادی دارد بنابراین والدینی که نگران ثبت نام به موقع فرزندان خود هستند می توانند برای انجام ثبت نام تکمیل ظرفیت به موقع با سامانه صدای مشاور در تماس باشند تا از ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان  نمونه دولتی فرهنگ شهر تهران عقب نمانند.ثبت نام درآزمون تكمیل ظرفیت دبیرستان های نمونه دولتی و فرهنگ شهرتهران

آزمون تكميل ظرفيت پايه يازدهم و پيش دانشگاهی دبيرستان های نمونه دولتی و فرهنگ شهر تهران با مراجعه علاقه مندان به آن دبيرستان ها انجام خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، دانش آموزان متقاضی ادامه تحصيل در دبيرستان های نمونه دولتی يا فرهنگ برای سال تحصيلی 97-96 ، با مراجعه به يكی از دبيرستان های نمونه دولتی يا فرهنگ شهر تهران كه برای تحصيل انتخاب كرده اند، درصورت وجود ظرفيت خالی در آن واحد آموزشی می توانند با تكميل فرم ثبت نام و ارايه مدارک مورد نياز جهت شركت در آزمون پايه يازدهم يا پيش دانشگاهی ثبت نام نمايند.
لازم به ذكر است كه آزمون روز سه شنبه 96/04/13/ برگزار خواهد شد.ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی تهران 96 - 97

وهمان طور که گفتیم شرط قبولی در مدارس نمونه دولتی قبولی در آزمون ورودی آن است، در صورتی که ظرفيت خالی در مدارس نمونه دولتی موجود باشد، از ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی برای جايگزينی دانش آموزان جديد استفاده می شود.بنا براین برای آگاهی از نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و آگاهی از ثبت نام مجدد مدارس نمونه دولتی تهران با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.


برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی  فرهنگ شهر تهران

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


 ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی و فرهنگ شهر تهرانشرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 

ممکن است در کلاس درس يک مدرسه نمونه دولتي 4 يا 5 دانش آموز به دلايلی از ادامه تحصيل در آن مدرسه منصرف شده يا نقل مکان کرده باشند، در چنين شرايطی برای تکميل ظرفيت اين کلاس ها، از متقاضيان تحصيل در مدرسه مذکور، ثبت نام به عمل مي آيد و يک آزمون داخلی از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار می شود. در صورت قبولی و کسب نمره در آزمونی که برگزار میشود، دانش آموز می تواند در مدرسه نمونه دولتی که امکان تکميل ظرفيت دارد، ثبت نام کند. شرط معدل در انتخاب دانش آموز برای ورود به مدارس نمونه دولتی موثر است، نحوه و تاريخ برگزاری آزمون های داخلی جهت ثبت نام در تکميل ظرفيت مدارس نمونه دولتی، بر عهده خود استانها گذاشته شده است.
بنابر این شرایط پذیرش و برگزاری امتحان تکمیل ظرفیت و دسترسی به اعلام نتایج آزمون تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی در هر شهر و منطقه برای دانش آموزان متفاوت است.


نمونه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی

سوالات آزمون نمونه دولتی راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی در سطح شناخت به بالا طراحی شده است تا دانش آموزی که مفهوم سوال را در می یابد، بتواند جواب درست را بدهد. منابع سوالات آزمونها فقط از محتوای کتابهای درسی می باشد کتب درسی ششم ابتدایی و سوم راهنمایی به ترتیب منابع سوالات آزمون های ورودی به مدارس راهنمایی و متوسطه سمپاد و نمونه دولتی است. مدت زمان پاسخگویی برای هر دو آزمون، 100 دقیقه است، 80سوال برای آزمون ورودی مدارس راهنمایی و 100سوال برای آزمون ورودی مدارس متوسطه سمپاد و نمونه دولتی درنظر گرفته شده که به صورت تستی نیز طراحی شده اند.

 

منابع و کتابهای مورد نیاز برای قبولی در آزمون مدارس نمونه دولتی

دسترسی به منابع درست مطالعاتی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی از اهمیت زیادی برخوردار است. برای داشتن منابع درسی خوب و درست و دسترسی به نمونه سوالات سال های قبل می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس بگیرید...برای دریافت اطلاعات در رابطه با مدارس نمونه دولتی روی لینک هایی زیر کلیک کنید.

زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 

تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 

تاریخ برگزاری آزمون نمونه دولتی 

معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 

منابع آزمون نمونه دولتی 96 97

اعتراض آزمون نمونه دولتی 

نتایج اعتراض به آزمون نمونه دولتی 96 

تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 

 لیست مدارس نمونه دولتی 


مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد , ثبت نام مجدد ارشد وزارت بهداشت 96 ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96 لیست رشته های وزارت بهداشت , اعتراض به نتایج تیزهوشان , ثبت نام کاردانی به کارشناسی , ثبت نام کاردانی به کارشناسی فرهنگیان , کنکور کاردانی به کارشناسی درصد قبولی در آزمون تیزهوشان , تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان ,منابع کنکور فنی حرفه ای 96 , لیست قبولی های آزمون تیزهوشان , نتایج تیزهوشان , نتایج آزمون تیزهوشان , نتایج تیزهوشان 96نتایج تیزهوشان 95 - 96کد سخا نظام وظیفه,دفترچه نظام وظیفه,نظام وظیفه خرید سربازی,azmoon.medu.irثبت نام دانش آموزان جهشی, کانال صدای مشاور , ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 96 , تکمیل ظرفیت پیام نور 96 , آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آزمون تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96 - 97  امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 31 نفر مجموع امتياز : 105

برچسب : ثبت نام تکمیل ظرفیت دبیرستان نمونه دولتی فرهنگ شهر تهران, ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی, ,
تعداد بازديد : 24

تاريخ : شنبه 6 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت