عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری

داوطلبان و دانشجویان عزیز که قصد ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی را دارید برای دریافت اطلاعات در رابطه با زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و شرایط ثبت نام، شهریه پرداختی دانشگاه ها و هر سواله دیگری که دارید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 

 ثبت نام بدون کنکور متقاضیان کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

کلیه پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که به هر دلیلی در مهرماه سال جاری موفق به ثبت نام و شروع به تحصیل درواحد های دانشگاهی محل پذیرش خود نشده اند، میتوانند از بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود در واحد های دانشگاهی محل پذیرش اقدام کنند. وی با اشاره به عدم دریافت هزینه‌ای برای این دسته از متقاضیان ثبت نام نیمسال اول مرخصی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد وی از متقاضیان خواست تا برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام نیمسال دوم به واحد های دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند. بنابراین متقاضیان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و کارشناسی و دکتری  می توانند برای دریافت اطلاعات با مشاوران سامانه صدای مشاور در زمینه های لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام کنکور سراسری و هر دانشگاه نزدیک محل پذیرش  یا سکونت خود در تماس باشند.

 


آغاز ثبت نام از متقاضیان مقطع کارشناسی و کاردانی پیوسته و ناپیوسته بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال دوم از اول آبان ماه

 کلیه متقاضیان تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته در نیمسال دوم سال جاری از چند روز آینده می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان پس از ثبت نام و تهیه نسخه چاپی از رسید ثبت نام خود می توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام خود به واحد دانشگاهی محل پذیرش و یا وب سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهارکرد: هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان برای مراجعه به سامانه برای ثبت نام وجود ندارد و کلیه متقاضیان اعم از افرادی که در آزمون سراسری شرکت نموده و یا ننموده اندامکان بهره مندی از پذیرش بدون آزمون را در این مقاطع خواهند داشت. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از زمان دقیق ثبت نام و شرایط و مدارک لازم و همچنین آگاهی از شهریه پرداختی با مشاورانسامانه صدای مشاور با شماره 9099071611 در تماس باشید.

 


آیا از زمان دقیق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 خبر دارید 


اگر می خواهید از زمان ثبت نام شهریه و منابع مطالعاتی و هر سوالی که در رابطه با ثبت نام کاردانی به کارشناسی دارید

با خبر شوید با سامانه صدای مشاور

اکنون از سراسرکشور با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید  تماس

از 8 صبح تا 12شب حتی ایام تعطیلثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتریثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با سوابق تحصیلی

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از مرداد نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 150 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. در روش پذیرش با سوابق تحصیلی هر داوطلب می‌تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی باشد. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند. پس برای داشتن ثبت نام صحیح، ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید .معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ثبت نام با تاخیر از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی سال 95 این دانشگاه خبر داد. برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام کاردانی با کارشناسی و آگاهی از شرایط ثبت نام با مشاورانسامانه صدای مشاور در تماس باشید.


نحوه پذیرش در رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮ در ﻛﻠﻴﻪ رشته های تحصیلی ﻏﻴﺮﭘﺰﺷﻜﻲ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ و رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻬﻨﺪﺳـﻲ ﺑﻬﺪاﺷـﺖ ﻣﺤـﻴﻂ، ﺻـﺮﻓﺎ ﺑﺮاﺳﺎس ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ معدل کل دوره کاردانی متقاضیان و در سایر رشته های گروه پزشکی این دانشگاه ﺷـﺎﻣﻞ اﺗـﺎق ﻋﻤـﻞ،ﻣﺎﻣـﺎﻳﻲ ﺳـﺎﺧﺖ پروتزهای دندانی علوم آزﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻫﻲ، بهداشت عمومی و هوشبری ﺑﺮاﺳﺎس آزﻣﻮن ﺻﻮرت ﮔﻴﺮد،بنابرای داوطلبان برای آگاهی و دریافت اطلاعات در رابطه با ﺗﺎرﻳﺦ، ﻧﺤﻮه اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ و ﻫﻤﭽﻨـﻴﻦ ﻛﺪ رﺷـﺘﻪ ﻣﺤﻞ های دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند تا  شما را در امر ثبت نام و انتخاب رشته یاری کنند.برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام در مقاطع و دانشگاه ها روی لینک های زیر کلیک کنید.

تخمین رتبه کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

تاریخ برگزاری کنکور سراسری

تکمیل ظرفیت کنکورسراسری 96 

زمان ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای 96 - 97

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای 96

روش های برنامه ریزی درسی

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

نرم افزار تخمین رتبه کنکور آزاد96

 دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور آزاد96-95

 دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون(کنکور) آزاد96-95

 ثبت نام کنکور سراسری و آزاد96

 شرایط و زمان ثبت نام آزمون(کنکور)سراسری و آزاد96-95

 ثبت نام کنکور سراسری96

 تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-95

 شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور (آزمون) دکتری دانشگاه آزاد 96

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد96


مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , مشاوره انتخاب رشته ,  برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , انتخاب رشته علوم تجربی , بهترین منابع کنکور تجربی 96  امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 37 نفر مجموع امتياز : 124

برچسب : ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری, کارشناسی ارشد و دکتری, بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری, ,
تعداد بازديد : 41

تاريخ : سه شنبه 2 خرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت