عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
ثبت نام بدون کنکور ارشد و دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران
 
برای گاهی از لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد و سراسری 96 با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)
 
 
توجه توجه پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برای تکمیل ظرفیت رشته های تحصیلات تکمیلی از طریق شیوه‌نامه دانشجو می‌پذیرد. فهرست رشته‌های پذیرنده دانشجو، نحوۀ ثبت نام و دستورالعمل پذیرش، از طریق سایت متعاقبا اعلام می شود. موضوع بسیار مهم در این رابطه این است که به فارغ التحصیلان این دوره ،مدرک رسمی دانشگاه جدید اعطا میشود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.

آیا از شهریه های دانشگاه پردیس های خودگردان خبر ندارید..
آیا نمی دانید با چه رتبه ای می توانید در رشته های پردیس های خودگردان یا پردیس های بین الملل قبول شوید..
آیا نمی دانید مدرک دانشگاه پردیس خود گردان در خارج از کشور مورد پذیرش است یا نه..
ویا اگر نمی دانید در صورت انصراف از دانشگاه پردیس خودگردان یا بین الملل ایا خسارتی باید پرداخت کرد یا نه
در چه مقطع های دانشگاه های پردیس خودگردان یا بین الملل پذیرش دانشجو می پذیرد..
 
داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام و شرکت در رشته های عالی دانشگاه های پردیس خود گردان هستند توجه داشته باشندهر ساله دانشگاه پردیس بین الملل کیش دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد  در 108 رشته و در مقطع دکتری تخصصی  در 58 رشته اقدام به پذیرش دانشجو می نمایند. توجه داشته باشید در پایان دوره تحصیلی به فارغ التحصیلان مدرک رسمی ،با مهر دانشگاه تهران اعطا خواهد شد. بنابراین داوطلبان گرامی در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با نحوه ثبت نام و اعزام به دانشگاه های معتبر و هر سوالی که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی در ارتباط باشید.

 شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد و دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران

بنابراین متقاضیان عزیز  توجه داشته باشند بعضی از دانشگاه های دولتی شعبه های را با اسم پردیس خودگردان ایجاد کرده و دانشجو جذب می کنند. برای مثال دانشگاه شهید بهشتی دارای پردیس دانشگاه شهید بهشتی می باشد. البته داوطلبان گرامی دقت داشته باشند این دانشگاه ها از نیمه متمرکز به متمرکز تغییر داده شده اند و قبولی در این دانشگاه ها یک  مرحله ای شده است. یعنی مانند دانشگاه های دیگر در شهریور ماه همرا با اعلام نتایج سازمان سنجش مشخص می شود، داوطلب در پردیس خودگردان قبول شده یا نه. بنابراین با حذف شدن مصاحبه شرایط قبولی در این دانشگاه ها راحت تر شده.
 
همانطور که میدانید متقاضیان رشته تجربی علاقه بیشتری برای شرکت در آزمون پردیس خودگردان دارند پس داوطلبان دقت داشته باشند در کنکور انسانی هیچ پردیس خودگردانی دانشجو نمی پذیرد و همچنین در کنکور ریاضی هم فقط دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه صنعتی شریف در پردیس خودگردان دانشجو می پذیرد. بنابراین داوطلبان تجربی می توانند در رشته هایی مثل داروسازی، پزشکی و دندانپزشکی و برخی از رشته های پیراپزشکی در پردیس خود گردان ثبت نام کنند. همانطور که گفتیم تحصیل در پردیس خودگردان در بعضی دانشگاها و رشته ها بدون کنکور و در بعضی دیگر از طریق کنکور سراسری انجام می شود.
 
 
 
 
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان
 
 
 

نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس خودگردان

 
به طور کلی پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران به دو صورت انجام می شود یکی از طریق آزمون اختصاصی و دیگری از طریق کنکور سراسری انجام خواهد پذیرفت، آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد در پردیس کیش دانشگاه تهران بر مبنای شیوه نامه مصوب از طریق بررسی سوابق تحصیلی و قبولی در مصاحبه تخصصی در رشته های ارائه شده در دانشگاه صورت می پذیرد.

داوطلبان عزیزی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور را دارند و بنا به دلایلی نمی توانند در ثبت نام در دانشگاه پردیس خود گردان شرکت کنند نگران نباشند و فرصت را از دست ندهند در صورت علاقه می توانند در رشته های دانشگاه علمی کاربردی و یا در ثبت بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنند همچنین داوطلبان گرامی می توانند در رشته های بدون دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی نیز شرکت کنند. البته متقاضیان دقت داشته باشند دانشگاه پردیس های خودگردان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری هم دانشجو می گیرند در صورت مشکل با شهریه پردیس های خودگردان می توانید در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنید.بنابراین برای آگاهی از لیست رشته های تحصیلی دانشگاه پردیس کیش دانشگاه تهران می توانید از خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید. 
 

 

امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 28 نفر مجموع امتياز : 89


برچسب : ثبت نام بدون کنکور ارشد و دکتری پردیس کیش دانشگاه تهران, ثبت نام در دانشگاه پردیس خودگردان, نحوه ثبت, ,
تعداد بازديد : 24

تاريخ : چهارشنبه 8 شهريور 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت