عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 - 97

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید 
تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611 
تماس از موبایلهای همراه اول بدون گرفتن صفر اول : 99225595
پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل)

 

 

داوطلبان و دانشجویان عزیز که قصد ادامه تحصیل در ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 - 97 را دارید توجه داشته باشند که قبل از ثبت نام دفترچه راهنمای ثبت نام دوره کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد را از همین سایت دریافت نموده، شرایط و نحوه ثبت نام را مطالعه نمایند تا ثبت نام درستی را پیش رو داشته باشند. بنابریان با توجه به اهمیت انجام ثبت نام درست و انتخاب رشته داوطلبان می توانند ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند. ثبت نام بدون کنکور کاردانی از 10 مرداد آغاز شده برای دریافت اطلاعات در رابطه با هزینه ثبت نام کاردانی به کارشناسی و  شهریه پرداختی دانشگاه ها و لیست رشته های بدون آزمون کاردانیدانشگاه آزاد  و هر سواله دیگری که دارید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 


آغاز ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 - 97

 کلیه متقاضیان تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته وناپیوسته دقت داشته باشند که شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 در نیمسال اول سال جاری آغاز شده است، داوطلبانی که علاقمند به ثبت نام در رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد هستند می توانند با مراجعه به سامانه  نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. داوطلبان پس از ثبت نام و تهیه نسخه چاپی از رسید ثبت نام خود می توانند برای اطلاع از زمان و چگونگی ثبت نام خود به واحد دانشگاهی محل پذیرش و یا وب سایت واحد دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند. معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی اظهارکرد: هیچگونه محدودیتی برای داوطلبان برای مراجعه به سامانه برای ثبت نام وجود ندارد و کلیه متقاضیان اعم از افرادی که در آزمون سراسری شرکت نموده و یا ننموده اندامکان بهره مندی از پذیرش بدون آزمون را در این مقاطع خواهند داشت. بنابراین برای دریافت اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه قبولی در ذخیره دانشگاه آزاد 96 - 97 و در صورت علاقه برایآگاهی از نرم افزار انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  و شرایط و مدارک لازم و همچنین آگاهی از شهریه پرداختی با مشاوران سامانه صدای مشاور با شماره 9099071611 در تماس باشید.

 

 

 ثبت نام بدون کنکور متقاضیان کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی 

کلیه پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی که به هر دلیلی در مهرماه سال جاری موفق به ثبت نام و شروع به تحصیل درواحد های دانشگاهی محل پذیرش خود نشده اند، میتوانند از بهمن ماه سال جاری نسبت به ثبت نام خود در واحد های دانشگاهی محل پذیرش اقدام کنند. وی با اشاره به عدم دریافت هزینه‌ای برای این دسته از متقاضیان ثبت نام نیمسال اول مرخصی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد وی از متقاضیان خواست تا برای اطلاع از چگونگی و زمان ثبت نام نیمسال دوم به واحد های دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه نمایند. بنابراین متقاضیان ثبت نام کاردانی به کارشناسی و کارشناسی و دکتری  می توانند برای دریافت اطلاعات با مشاوران سامانه صدای مشاور در زمینه های لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام کنکور سراسری و هر دانشگاه نزدیک محل پذیرش یا سکونت خود در تماس باشند.

 

  

 

 

 

کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

 

ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 96 - 97 با سوابق تحصیلی

دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. متقاضیان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج دفترچه راهنمای مربوط برای پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی از مرداد نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته (حداکثر 150 کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند. در روش پذیرش با سوابق تحصیلی هر داوطلب می‌تواند متقاضی یک گروه آزمایشی اصلی و دو گروه آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی باشد. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند. پس برای داشتن ثبت نام صحیح، ثبت نام خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید .معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از امکان ثبت نام با تاخیر از پذیرفته شدگان مقاطع کارشناسی ارشد ودکتری تخصصی سال 95 این دانشگاه خبر داد. برای دریافت اطلاعات در رابطه با ثبت نام کاردانی با کارشناسی و آگاهی از شرایط ثبت نام با مشاوران سامانه صدای مشاوردر تماس باشید.

 

نحوه پذیرش در رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

ﭘﺬﻳﺮش داﻧﺸﺠﻮ در ﻛﻠﻴﻪ رشته های تحصیلی ﻏﻴﺮﭘﺰﺷﻜﻲ داﻧﺸﮕﺎه آزاد اﺳﻼﻣﻲ و رﺷﺘﻪ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ ﻣﻬﻨﺪﺳـﻲ ﺑﻬﺪاﺷـﺖ ﻣﺤـﻴﻂ، ﺻـﺮﻓﺎ ﺑﺮاﺳﺎس ﺳﻮاﺑﻖ ﺗﺤﺼﻴﻠﻲ معدل کل دوره کاردانی متقاضیان و در سایر رشته های گروه پزشکی این دانشگاه ﺷـﺎﻣﻞ اﺗـﺎق ﻋﻤـﻞ،ﻣﺎﻣـﺎﻳﻲ ﺳـﺎﺧﺖ پروتزهای دندانی علوم آزﻣﺎﻳﺸﮕﺎﻫﻲ، بهداشت عمومی و هوشبری ﺑﺮاﺳﺎس آزﻣﻮن ﺻﻮرت ﮔﻴﺮد،بنابرای داوطلبان برای آگاهی و دریافت اطلاعات در رابطه با ﺗﺎرﻳﺦ، ﻧﺤﻮه اﻧﺘﺨﺎب رﺷﺘﻪ و ﻫﻤﭽﻨـﻴﻦ ﻛﺪ رﺷـﺘﻪ ﻣﺤﻞ های دانشگاه آزاد اسلامی می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند تا شما را در امر پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، ثبت نام و انتخاب رشته یاری کنند.

 

  منبع : ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد 96 - 97


 

 

 

 


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 20 نفر مجموع امتياز : 60


برچسب : ثبت نام کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد, کاردانی به کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد, ,
تعداد بازديد : 31

تاريخ : چهارشنبه 11 مرداد 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
امارگیر سایت