عضويت در خبرنامه
آرشيو مطالب
لینکدونی
مطالب پر بازدید
مطالب تصادفی
پشتيباني
جستجوي مطالب
Google
azadazmoon.sabablog.com
انتخاب رشته کنکور تجربی 96

داوطلبان عزیزی که در کنکور سراسری شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج خود هستید بعد از اعلام نتایج مهم ترین موضوع انتخاب رشته درست می باشد انتخاب رشته در وهله اول باید بر اساس تراز و رتبه و در محله دوم براساس علاقه باشد بنابراین برای انتخاب درست و آگاهی از زمان دقیق و نحوه انتخاب رشته و برای آگاهی از لیست انتخاب رشته و بهترین دانشگاه ها می توانید انجام انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارند.انتخاب رشته کنکور تجربی 96 - 97

انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20  انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با ...


برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی کنکور سراسری

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


انتخاب رشته کنکور تجربی 96 - 97


عواملی که در انتخاب رشته باید به آن توجه کرد

عوامل تأثيرگذار بر انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان شامل عوامل بيروني و عوامل درونی ميشود. مهمترين عوامل بيرونی تأثيرگذار عبارتند از خانواده، محيط آموزشی، افراد تأثيرگذار در زندگي فرد، گروههای همسالان و رسانه ها و عوامل درونی مهم تأثيرگذار بر اين امر عبارتند از علاقه، ارزشها، اعتقادات، تواناييها و مهـارتهـا، ويژگـيهـای شخصيتی، اهداف و تجربيات توصيه ميشود جهت انتخاب رشته صحيح و آگاهانه از نظرات افرادی استفاده كنيد كه دارای اطلاعات كافی باشند و به آنها اطمينان و اعتماد داريد و از منابعی كه جهت بالا بردن آگاهی شما در اين زمينه توسط سازمان منتشر گرديده، بهرهبرداری نمائيد. همچنين سعی كنيد محدوديتها و شرايط خاص خـود را در نظر داشته، تصوير روشنی از عوامل درونی فوق داشته باشيد و پس از انجام مشورتهای لازم، جمعبندی و بر اساس نتايج حاصله، تصميمگيری كنيد. بنابراین همانطور که گفتیم انتخاب رشته اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین شما داوطلب عزیز که در گروه ریاضی شرکت کرده و می خواهید انتخاب رشته کنید، انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاور بسپارید.ملاک های انتخاب رشته کنکور 96

كارنامه اوليه را از طريق سايت سازمان دريافت كرده و به آن توجه نمائيد.

كدرشته های انتخابی مورد نظر خود را از دفترچه استخراج و در فرم پيشنويس درج كنيد.قبل از تكميل فرم انتخاب رشته، اطلاعات شناسنامه ای و آزمونی خود را در مرحله بعد كنترل كرده و مواردی كه نياز به تأييد شما دارد را بر حسب مورد، تأييد نمائيد. نسبت به وارد كردن كدرشته های انتخابی خود از روي فرم پيشنويس در فرم انتخاب رشته اينترنتی به صورت دقيق اقدام كنيد.

به عناوين رشته و دانشگاه كه بر اساس كد رشته های انتخابی شما، نمايش داده ميشود توجه كرده و آنها را دقيقاً با رشته های انتخابی تطبيق دهيد. در اين مرحله عناوين رشته ها در دورهها و مقاطع مختلف، با رنگهای مختلف نمايش داده ميشود. به اين موارد دقت داشته و در صورتی كه در درج كد اشتباه كرده ايد، كد مربوطه را اصلاح نمائيد. چنانچه همه رشته ها و دانشگاههايی كه نمايش داده ميشود، مورد تأييد شما است، به مرحله بعد برويد.

در آخرين مرحله رسيد انتخاب رشته 15 رقمی به همراه كدرشته محلهای انتخابی به شما نمايش داده ميشود، تأكيد ميشود حتماً فرم انتخاب رشته تكميل شده خود را چاپ كرده و تا اعلام نتايج نهایی آزمون سراسری سال 1395 بصورت محرمانه نزد خود نگه داريد.


 

آیا به نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 -97 دسترسی دارید

بعد از برگزاری آزمون بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یاتخمین رتبه کنکور سراسری  در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری...
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
ما درنرم افراز تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری  با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگیم که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین. مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین. با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید ما به شما می گیم چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.
بنابراین برای دسترسی به نرم افزار تخمین رتبه می توانید با شماره تماس 9099071611 با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 روش درس خواندن و جمع بندی دو ماه آخر کنکور

چگونه کنکوری درس بخوانیم

زمان دقیق انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97


مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , مشاوره انتخاب رشته ,  برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , انتخاب رشته علوم تجربی , بهترین منابع کنکور تجربی 96 کنکور سراسری تجربی 96 , تخمین رتبه کنکور آزاد , دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی , منابع آزمون مدارس شاهد ,  امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 38 نفر مجموع امتياز : 128

برچسب : انتخاب رشته کنکور تجربی, سایت انتخاب رشته کنکور تجربی, دانلود نرم افزار انتخاب رشته کنکور تجربی, ,
تعداد بازديد : 30

تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

تخمین رتبه کنکور سراسری

مهم ترین موضوع بعد از کنکور برای شما داوطلبان اینه که بدونید چه درصدی زدید با این درصد کجا و کدوم دانشگاه قبول میشد، برای دونستن همه ی این مطالب باید به نرم افزار تخمین رتبه دسترسی داشته باشید، مشاوران سامانه صدای مشاور با دادن اطلاعات در این مورد شمارا در  تخمین رتبه و همچنین انتخاب رشته و قبولی در بهترین دانشگاه ها یاری می کنند.
دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 - 97

میخوای بدونی با درصدایی که زدی چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی ؟
میخوای بدونی کنکوری های 95با چه درصدایی و کجا قبول شدن؟
چند تا مثال میخوای برات بیاریم؟ 10 تا ؟ 100 تا؟ 1000 تا؟

بعد از برگزاری کنکور بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور  در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.

در نرم افزار تخمین رتبه و انتخاب رشته کنکور95 سامانه صدای مشاور برای کنکوری های ریاضی، تجربی و انسانی از آمار قبولی 100 هزار کنکوری 95 ( اره درست خوندین 1000 هزار نفر !) استفاده کردیم تا با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور 95 زدین بهتون بگیم چه رتبه ای در کنکور بدست میارین و شانس قبولی در چه دانشگاهی را دارید.

 

برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97

چگونه شانس خود را در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بالا ببریم

انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20  انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با شماره تماس  9099071611 با مشاوران سامانه صدای مشاور تماس حاصل فرمایید.


نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 - 97 

 اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در  زمان و تاریخ تکمیل ظرفیت کنکور(آزمون)سراسری شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یکدانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیرآزاد ( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است. 


برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 تاریخ برگزاری کنکور سراسری

تخمین رتبه کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 زمان برگزاری کنکور آزادو سراسری 96

نرم افزار تخمین رتبه کنکور آزاد96

دانلود دفترچه راهنمای آزمون(کنکور)سراسری و آزاد96-95

ثبت نام کنکور سراسری و آزاد96

 دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون(کنکور) آزاد96-95

شرایط و زمان ثبت نام آزمون(کنکور)سراسری و آزاد96-95

ثبت نام کنکور سراسری96

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-95

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

 منبع: تخمین رتبه کنکور سراسری
مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , مشاوره انتخاب رشته ,  برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , انتخاب رشته علوم تجربی , بهترین منابع کنکور تجربی 96 کنکور سرا
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 41 نفر مجموع امتياز : 134


برچسب :
نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری, تخمین رتبه سازمان سنجش, تخمین رتبه کنکور سراسری, ,
تعداد بازديد : 27


تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد

 والدینی که می خواهند فرزندان خود را در مدارس شاهد ثبت نام کنند و علاقمند به ادامه تحصیل فرزندانشان در این مدارس هستند برای آگاهی از زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد و هر سوالی که در رابطه با سهمیه امتیاز ثبت نام در این مدارس می خواهید بدانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.


شیوه ثبت‌ نام در مدارس شاهد 96 - 97

شرایط ثبت‌نام در پایه دهم، قبولی خرداد در پایه نهم با معدل کل حداقل 16 و کسب شرایط علمی لازم توسط دانش‌آموز در انتخاب شاخه یا رشته تحصیلی تصمیم‌گیری در خصوص دانش‌آموزان شاهدی که فاقد شرایط علمی هستند برعهده ستاد شاهد استان است. شرایط ثبت‌نام پایه هفتم در مدارس شاهد، کسب مقیاس خوب حداکثر یک درس و خیلی خوب در سایر دروس در امتحانات نوبت دوم پایه ششم ابتدایی ثبت‌نام دانش‌آموزان شاغل به تحصیل در پایه سوم دوره اول ابتدایی مدرسه شاهد برای ورود به پایه چهارم دوره دوم ابتدایی، ادامه تحصیل محسوب شده و نیاز به امتیازبندی مجدد ندارد.


ویژگی های مدارس شاهد نسبت به دولتی

کیفیت در مدارس شاهد از لحاظ علمی و آموزشی توجه ویژه ای به انتخاب کادر مدارس شده و مدیر و عوامل اجرایی و معلمان و خدمتگزاران همه باید از سطح علمی و اخلاقی خوبی برخوردار باشند و آموزگاران نمره علمی بالایی دارند. همچنین در بحث تربیتی هم 4 ساعت در هفته کلاس های مکمل گنجانده شده است.


آدرس بهترین مدارس شاهد 

برای دسترسی به لیست آدرس کلیه مدارش شاهد در سرتاسر کشور و شرایط پذیرش دانش آموزان می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید تا از بهترین مدارس شاهد  نزدیک به محل زندگی خود باخبر شوید.جهت آگاهی از شرایط ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد با

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


زمان و شرایط ثبت نام دانش آموزان در مدارس شاهد


 

شرایط ثبت نام دانش آموزان غیر ایثارگر در مدارس شاهد 96

سایر اولویت ها برای امتیازبندی شامل حافظان قرآن، افراد حائر رتبه اول تا سوم در مسابقات سالانه حفظ، مفاهیم و قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح منطقه، استان و کشور، افراد حائز رتبه اول تا سوم مسابقات مطالعه و تحقیق دانش آموزان طرح های شاهدمنطقه و استان، فرزندان کارمندان رسمی آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته طرح شاهد و کارمندان شاغل در بنیاد شهید، فرزندان کارمندان رسمی آموزش و پرورش شاغل در مدرسه ایثاگران به استثنای کارکنان شاغل در طرح شاهد، فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش شاغل یا بازنشسته و مامور یا انتقالی به ادارات دیگر، فرزند یا نوه خیر مدرسه ساز و دانش آموزان دارای امتیاز علمی که از طریق معدل یا آزمون ورودی تعیین می شود. دانش آموزانی اولویت ثبت نام در مدارس شاهد را دارند 96 - 97

مدارس شاهد برای ثبت نام دانش آموزان امتیازاتی را در نظر گرفته است که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد اما شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با الویت ثبت نام در مدارس شاهد می تانید سوالات خود را از مشاوران سامانه صدای مشاور بپرسید.

 امتیازات 

امتیاز خواهر و برادر شهید و جانباز 70 درصد و بالاتر هر مورد 500 امتیاز

امتیاز فرزند رزمنده جبهه مقاومت (مدافعین حرم) هر ماه 30 امتیاز در صورت جانبازی یا شهادت رزمندگان جبهه مقاومت تا زمانی که تحت پوشش بنیاد شهید قرار نگرفته‌اند فرزندشان با گواهی صادره از سوی ایثارگران سپاه ثبت‌نام قطعی خواهد شد.

امتیاز فرزند رزمنده نظامی یا وظیفه:

حضور در جبهه و مناطق جنگی در هشت سال دفاع مقدس (شهریور 59 تا شهریور 67) حداکثر 96 ماه، هر ماه 15 امتیاز

حضور در مناطق امنیتی از تاریخ اول مهر 67 به بعد حداکثر 90 ماه به‌ازای هر ماه دو امتیاز

حضور در مناطق عملیاتی از تاریخ اول مهر 67 به بعد حداکثر 60 ماه به‌ازای هر ماه یک امتیاز

حضور در مناطق امنیتی شمال غرب ایران از تاریخ اول فروردین 58 تا 31 شهریور 59 به‌مدت 18 ماه هر ماه 15 امتیاز

نوه آزاده: 100 امتیاز (حداکثر دو مورد)، نوه جانباز 50 تا 69 درصد 100 امتیاز (حداکثر دو مورد)

امتیاز حائز رتبه اول تا سوم مسابقات سالانه حفظ مفاهیم، قرائت قرآن و نهج البلاغه آموزش و پرورش در سطح بین المللی 60 امتیاز و حداکثر امتیاز در این بخش 150 امتیاز است.

امتیاز حائز رتبه اول تا سوم در مسابقات مطالعه و تحقیق طرح‌های شاهد و ایثارگران و مسابقات فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی در سطح بین المللی 60 امتیاز و حداکثر امتیاز 150 امتیاز است.

امتیاز فرزند کارمند رسمی آموزش و پرورش، بنیاد شهید شاغل یا بازنشسته، مأمور یا انتقالی به ادارات دیگر هر سال سابقه خدمت رسمی 5 امتیاز (حداکثر امتیاز سابقه خدمت زوج کارمند 300 امتیاز)

امتیاز فرزند یا نوه خیّر مدرسه‌ساز: احداث و ساخت مدرسه 120 امتیاز، اهدای زمین 80 امتیاز، تجهیز مدرسه به‌نسبت هزینه‌کرد (مدارس شاهد 50 امتیاز و مدارس غیرشاهد 20 امتیاز) است. حداکثر امتیاز در این بخش 120 امتیاز است.


 تغییرات کمک سرانه مدارس شاهد
دوره تحصیلی حداقل حداکثر
ابتدایی 3800000 ریال 5800000ریال
متوسطه اول 4400000 ریال 6600000 ریال
متوسطه دوم 5300000 ریال 8600000 ریال

خانواده‌ها جهت اطلاع از زمان‌بندی مراحل ثبت‌نام مدارس شاهد به سامانه سجا مراجعه کنند. در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با مدارس شاهد می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 منبع: زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد

مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , مشاوره انتخاب رشته ,  برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , انتخاب رشته علوم تجربی , بهترین منابع کنکور تجربی 96 کنکور سراسری تجربی 96 , تخمین رتبه کنکور آزاد , دفترچه انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی , منابع آزمون مدارس شاهد , ثبت نام دانشگاه فرهنگیان 96 , شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان ,  شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان, شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق , دفترچه انتخاب رشته تربیت معلم , رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق ,  امتياز :

نتيجه : 3 امتياز توسط 31 نفر مجموع امتياز : 105

برچسب : زمان و شرایط ثبت نام مدارس شاهد, ثبت نام مدارس شاهد, دانش آموزانی اولویت ثبت نام در مدارس شاهد را دا, ,
تعداد بازديد : 27

تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96 - 97

ورود به جلسه آزمون سراسرى امسال به صورت اینترنتى خواهد بود، داوطلبان عزیز که نگران گرفتن دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96 - 97 هستید و می خواید محل برگزاری آزمون را بدانید مى توانید یک هفته قبل از  برگزارى آزمون سراسرى کارت ورود به جلسه آزمون خودتون را دریافت کنید. داوطلبان مى‌توانند از منازل یا مراکز اینترنتى اقدام به چاپ کارت ورود به جلسه و دریافت اطلاعات درباره زمان و مکان برگزارى آزمون سراسرى کنند. برای دریافت اطلاعات کامل می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور از هر کجا که هستید در تماس باشید تا به  راحتی کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنید.


   
زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96  12 و 13 تیرماه می باشد بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند. برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و جهت ثبت نام کنکور  96 سراسری و آزاد و اطلاعات دقیق از نحوه ثبت نام و  مدارک لازم و هرگونه سوال که دارید می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.


آیا می خواهید از تاریخ برگزاری کنکور 96 باخبر شوید

دوستان کنکوری که در سال 96 باید تو آزمون سرنوشت ساز کنکور شرکت کنند توجه داشته باشند... 
ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97 در روزهای ۱۹ تا ۲۸ بهمن ماه ۹۵ صورت می گیرد و زمان برگزاری کنکور 96 در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ تیرماه ۹۶۶ برگزار می شود.
طبق گفته سازمان سنجش سوابق تحصیلی در کنکور امسال همانند سال گذشته ثأثیر مثبت دارد و بدین گونه اعمال می‌شود، میزان و نحوه تأثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری همانند آزمون سراسری سال 95 است یعنی افرادی که دیپلم خود را از سال 84 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها نهایی بوده است، مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 25 درصد با تأثیر مثبت است.
داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال تحصیلی 91 – 90 به بعد اخذ کرده‌اند و امتحانات یک یا چند درس آنها به صورت نهایی بوده است مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند و سهم این سوابق 5 درصد با تأثیر مثبت است.
جهتدریافت کارت ورود به جلسه و.. با

"سامانه صدای مشاور تحصیلی"

مشاوره دهنده دانشگاه های سراسری و آزاد در تماس باشید 

برای تماس با مشاورین از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيلدریافت کارت ورود به جلسه کنکور 96 - 97
اعلام نتایج کنکور سراسری رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر، زبان

داوطلبانی که منتظر اعلام نتایج آزمون خود هستید همانطور که می دانید، بعد از برگزاری کنکور مهم ترین موضوع آگاهی از سایت اعلام نتایج کنکور سراسری می باشد، علت اهمیت این موضوع این است بعد از نتایج آزمون سراسری در مدت زمان معینی داوطلبان باید اقدام به انتخاب رشته بکنند در صورت تاخیر درانتخاب رشته، فرصت از داوطلبان گرفته می شود. بنابراین آگاهی از زمان دقیق اعلام نتایج از اهمیت زیادی برخوردار است والدینی که نگران دریافت اعلام نتایج فرزندان خود هستند می توانند با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشند تا بلافاصله بعد از اعلام نتایج  کنکور از کارنامه و رتبه فرزندان خود باخبر شوند.


دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 96 - 97

بعد از  برگزاری کنکور سراسری بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی  آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در تخمین رتبه کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور سراسری 96 با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید


 سایت مجازی و آنلاین انتخاب رشته کنکور سراسری 96 -97 

انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها وو دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد  با توجه به تراز قبولی انتخاب هایی خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری 96 از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با شماره 9099071611 با مشاوران سامانه صدای مشاور تحصیلی تماس حاصل فرمایید.

 

 

ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 96 - 97

اگر شما در اعلام نتایج نهایی شهریور ماه هم در یک دانشگاه غیر آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت سنجش) و یک دانشگاه آزاد ( به واسطه انتخاب رشته در سایت Azmoom.org ) قبول شده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد شرکت کنید فقط به این نکته توجه داشته باشید که اگر شما در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد مهر و بهمن ثبت نام کنید و بعد از اعلام نتایج نهایی مشخص شود که در یکدانشگاه قبول شده اید دیگر انتخابی که در شهریور ماه در هر دانشگاه آزاد قبول شده بودید لغو می شود و شما در دانشگاهی حق ثبت نام دارید که در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد  قبول شده اید. اما قبولی شما در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ارتباطی به قبولی شما در دانشگاه غیرآزاد ( مثل سراسری یا غیرانتفاعی یا پیام نور) ندارد و شما حتی اگر در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد قبول شوید باز هم قبولی های شهریور شما در دانشگاه سراسری به قوت خود باقی است.


 


برای در یافت اطلاعات در رابطه با کنکور سراسری 96 روی  لینک های زیر کلیک کنید.

 ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

انتخاب رشته کنکور سراسری 96

تخمین رتبه کنکور سراسری

زمان برگزاری کنکور سراسری 96 - 97

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96

 زمان برگزاری کنکور آزادو سراسری 96

دانلود دفترچه راهنمای آزمون(کنکور)سراسری و آزاد 96-95 

 دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون(کنکور) آزاد96-95

سایت برنامه ریزی کنکور(آزمون)96-95 

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96-95

ثبت نام کنکور سراسری 96 - 97

 منبع: دریافت کارت آزمون کنکور سراسری 96 - 97

مشاوره تحصیلی , سامانه مشاوره تحصیلی , مشاوره تلفنی , مشاوره تحصیلی تلفنی , آدرس مدارس شاهد , ثبت نام مدارس شاهدخرید شناسه ثبت نام کنکور سراسری  , ادغام کنکور سراسری و آزاد 96 ,کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 96,آزمون نظام مهندسی 96 ,ثبت نام آزمون تیزهوشان , ثبت نام آزمون نمونه دولتی , قبولی در آزمون تیزهوشان , برنامه ریزی برای تیزهوشان , تخمین رتبه سازمان سنجش , انتخاب رشته دبیرستان , راهنمای انتخاب رشته نهم , مشاوره انتخاب رشته ,  برنامه ریزی کنکور 96 , برنامه ریزی کنکور تجربی 96 , ثبت نام کنکور سراسری 96 , کارنامه سبزسازمان سنجش شرایط دانشگاه فرهنگیان 96 ,سهمیه ایثارگران در کنکور سراسری 96 , امتياز :

نتيجه : 3 امتياز توسط 29 نفر مجموع امتياز : 100

برچسب : ,
تعداد بازديد : 29

تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

ضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 97 - 96

والدینی که نگران ثبت نام فرزندان خود در مدارس دولتی و غیر دولتی هستید، برای آگاهی از ضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 96 در هر مدرسه ای که قصد ثبت نام در آن را دارید و همچنین برای آگاهی از آدرس بهترین مدارس دولتی و غیر دولتی با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.


ضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 96 - 97

دستورالعمل ثبت‌ نام دانش‌آموزان برای سال تحصیلی ۹۷‌ــ۹۶ ابلاغ شد و بر این اساس ضوابط ثبت‌نام در انواع مدارس اعلام شده است. بنابراین برای دریافت اطلاعات و ثبت نام در بهترین مدارس با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

براساس این دستورالعمل با هدف کاهش تمرکز و تفویض اختیارات و به‌منظور برنامه‌ریزی، ساماندهی و نظارت بر امور مربوط به ثبت‌نام دانش‌آموزان با حضور در کمیته برنامه‌ریزی استان و منطقه بررسی و اقدامات لازم پیش‌بینی و انجام خواهد شد. در خصوص ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در سال تحصیلی 97ــ96 براساس شیوه‌نامه 23 تیر سال 1395 اقدام شود و هر گونه تغییر و اصلاح از سوی مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور اعلام می‌شود.


 ثبت‌ نام از تمام دانش‌آموزان فاقد مدارک هویتی

به‌منظور پوشش کامل تحصیلی افراد لازم التعلیم فاقد مدارک هویتی لازم که از نظر سنی امکان تحصیل در نظام آموزش رسمی کشور را دارند، به‌استناد مصوبه هیئت وزیران و نامه معاون اول رئیس جمهور در تاریخ دوم اسفند ماه 1395 با ارائه کارت حمایت تحصیلی صادرشده از سوی وزارت کشور (فرمانداری‌ها) ثبت‌نام از‌ آنها انجام می‌شود.برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شبضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 96 - 97


 اتمام فرآیند ثبت‌نام تا 31 مرداد

با توجه به لزوم مدیریت منابع مالی و سرمایه انسانی ضروری است برای استفاده از فرصت شهریورماه 96 به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که تمام ثبت‌نام‌ها تا تاریخ 31 مرداد به اتمام برسد.


ثبت‌نام از هنرجویان هنرستان‌ها بدون لحاظ محدودیت جغرافیایی براساس ضوابط مربوط انجام خواهد شد.

ضروری است فرآیند ثبت‌نام از جمله سناد و سنجش سلامت انجام شود.

مفاد شیوه‌نامه ثبت‌نام دانش‌آموزان استثنایی سال تحصیلی 96‌ــ95 و شیوه‌نامه ثبت‌نام آموزش و پرورش عادی آیین‌نامه اجرایی مدارس و دیگر شیوه‌نامه‌های گروه‌های مختلف استثنایی ملاک عمل خواهد بود.

تمام کودکان ورودی پایه اول مطابق دستورالعمل صادره از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور ملزم به شرکت در برنامه سنجش بدو ورود به دبستان هستند.

تمام مدیران مدارس ابتدایی موظفند اطلاعات دانش‌آموزان به‌ویژه در پایه اول را در اسرع وقت در سامانه سنجش بدو ورود و سناد حداکثر تا پایان مردادماه 96 ثبت کنند.


 ثبت‌ نام کودکان معلول و استثنایی در مدارس عادی 

ثبت‌نام و تحصیل کودکان معلول و استثنایی به‌دلیل شرایط ویژه آنها یعنی امکانات ویژه و ضرورت حضور نیروی متخصص در مدارس عادی ممنوع است و با مدیران متخلف مطابق ضوابط و مقررات برخورد خواهد شد.


 شیوه ثبت‌ نام در مدارس غیردولتی

در مدارس غیردولتی نصب نرخ شهریه مصوب ابلاغی به‌همراه رئوس تمام فعالیت‌ها در محل ثبت‌نام و در معرض دید اولیاء دانش‌آموزان الزامی است.

تعیین و دریافت هزینه خدماتی از قبیل تغذیه بین‌روز، لباس متحدالشکل و ایاب و ذهاب از اولیای دانش‌آموزان با تأیید اولیا و مربیان مدرسه و کسب موافقت اداره آموزش و پرورش منطقه در زمان مقرر امکان‌پذیر خواهد بود ضمن آنکه استفاده از خدمات مذکور کاملاً اختیاری و دریافت هرگونه وجه تحت این عناوین هنگام ثبت‌نام ممنوع است.

مدیران مدارس غیردولتی موظفند هنگام ثبت‌نام نسبت به انعقاد قرارداد اخذ شهریه بین ولی دانش‌آموز و واحد آموزشی در سامانه تعیین شهریه اقدام و یک نسخه از قرارداد تکمیل‌شده را چاپ و پس از مهر و امضا به ولی دانش‌آموز تحویل دهند. بنابراین برای پاسخ به همه ی سوالات خود در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس دولتی و غیر دولتی می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

 منبع: ضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی 97 - 96
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 40 نفر مجموع امتياز : 118


برچسب : ضوابط ثبت نام دانش آموزان در سال تحصیلی, شرایط ثبت نام دانش آموزان در مدارس دولتی, ,
تعداد بازديد : 43

تاريخ : يکشنبه 31 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی,دستیار دندانپزشک,زمان برگزاری آزمون دستیار دندانپزشک, برگ

داوطلبانی که علاقمند به شرکت در دوره های دستیار دندان پزشکی هستند برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با زمان برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی می توانند با سامانه صدای مشاور در تماس باشند. در سامانه صدای منشاور شما می توانید از بهترین مراکز برای گذراندن دوره های دستیار دندانپزشکی باخبر شوید و همچنین هر سوالی در رابطه با منابع آزمون دستیار دندانپزشکی داشتید می توانید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید.برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی تیر 96

آزمون دستیاری دندانپزشکی ۲۲ تیر برگزار می شود و نتیجه بررسی مدارک داوطلبان از اول خرداد اعلام می شود و افراد در

صورت نیاز تا ۸ خرداد فرصت دارند نسبت به ویرایش و تکمیل مدارک اقدام کنند.

سی و یکمین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۲ تیر برگزار می شود و داوطلبان می توانند در روزهای اول تا هشتم خردادماه با ورود به سایت  نتیجه بررسی مدارک خود را مشاهده کنند.


دریافت کارت آزمون دستیار دندانپزشک

داوطلبان شرکت در دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی از ساعت ۱۸ روز دوشنبه اول خرداد تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۸ خرداد با ورود به سامانه و وارد کردن کد رهگیری می توانند از نتیجه بررسی مدارک ارسالی اطلاع یابند.

درج جمله «کامل و مورد تایید است» به منزله صدور کارت آزمون در موعد مقرر بوده و درج جمله «ناقص است» و «ناخوانا است» به منزله لزوم تکمیل مدارک بوده و در صورت عدم اقدام، کارت شرکت در آزمون برای این گروه از داوطلبان صادر نخواهد شد و در صورتی که صرفا در مدارک بومی دارای نواقص هستند در صورت عدم تکمیل مدارک سهمیه مربوطه، در سهمیه آزاد لحاظ خواهند شد. داوطلبان گرامی برای دریافت کارت ورود به جلسه خود از هر کجا و در هر شهری که باشید می توانید با سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید تا کارت ورود به جلسه خود را با خیال راحت دریافت کنید.

درج جمله «تغییر وضعیت» به منزله عدم احراز شرایط شرکت در آزمون بوده و داوطلب اساسا مجاز به ثبت نام در آزمون با توجه به مندرجات راهنمای آزمون دستیاری دندانپزشکی نبوده است.برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيلبرگزاری آزمون دستیار دندانپزشکی
اعلام نتایج آزمون دستیار دندانپزشک 96

بعد از برگزاری آزمون مهم ترین موضوع برای داوطلبان آگاهی از نتایج آزمون دستیار دندانپزشک می باشد تا در اولین فرصت اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته را انجام دهند بنابرای برای دریافت نتایج آزمون خود می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید.


شرایط داوطلبانی که مدارک بومی خود را تکمیل نکرده اند 96 - 97

داوطلبانی که در مهلت مقرر ثبت نام در اسفند ماه سال ۹۵ و اردیبهشت ماه ۹۶، نسبت به ارائه مدارک بومی اقدام نکرده بودند و برای آنها جمله «سهمیه آزاد، فاقد مدارک بومی» ثبت شده، به هیچ وجه در این مرحله مجاز به ارسال مدارک بومی نبوده و در سهمیه آزاد قرار گرفته اند. لذا در فرم ثبت نام می بایستی، نوع سهمیه انتخابی را تصحیح کنند.

پس از اتمام مهلت ثبت نام، سهمیه انتخاب شده به هیچ وجه قابل تغییر نیست و در این مرحله امکان تغییر سهمیه توسط داوطلب نبوده و اصلاحات و ویرایش سهمیه ها صرفا براساس توضیحاتی که در ذیل نتیجه بررسی مدارک برای داوطلب توسط کارشناسان آزمون دستیاری بر اساس ضوابط مندرج در راهنما، منظور داشته است امکان پذیر است.

گزینه های نیروهای مسلح، استعداد درخشان و سهمیه بومی باید به توضیحات اطلاعیه مراجعه کنند.


شرایط قبولی در آزمون دستیار دندانپزشک 96

پس از برگزاری آزمون کارنامه اولیه کلیه داوطلبان و اسامی واجدین شرایط پذیرش (احراز حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون)، پس از آماده شدن توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی از طریق سایت اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبان که حداقل ۵۰ درصد نمره آزمون (بدون در نظر گرفتن ضرایب دروس و رشته ها) را کسب کرده باشند، اجازه انتخاب رشته را خواهند داشت. کسب نمره برای کلیه سهمیه ها به جز سهمیه آزاد، تابع مقررات مربوط به خود است.

داوطلب می توند رشته محل های مورد علاقه خود را به ترتیب اولویت مورد نظر در فرم انتخاب رشته انتخاب کند. معیار پذیرش داوطلبان ابتدا نمره کسب شده و سپس اولویت رشته محل انتخابی داوطلب خواهد بود.

 منبع: برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی

ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردیثبت نام دانشگاه علمی کاربردی,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مهر,تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,دفترچه کاردانی علمی کاربردی,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسفند 96,دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی بهمن 95,دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی بهمن 95,ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر,زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 - 97,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران بهمن 96,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 95 | دسترسی به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 96,زمان و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 95 - 96,دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 -97,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 - 96,دفترچه دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 | دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن95 96,تقویم آموزشی دانشگاه علمی کاربردی 96|تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه علمی کاریردی 96-95,نتایج دانشگاه علمی کاربردی 95-96,زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 - 97

زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96, نتایج تیزهوشان 96 | زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 - 97,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 - 98,زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 96 - 97, زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم 96 - 97,لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96,زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 97,کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97,کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان,سایت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97,نتایج آزمون تیزهوشان,نمونه سوالات آزمون تیزهوشان,زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم,منابع آزمون تیزهوشان, دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96,برنامه ریزی آزمون تیزهوشان | برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 96 95,آدرس مدارس تیزهوشان | لیست مدارس تیزهوشان 96 - 97,تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 |ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 95,منابع آزمون تیزهوشان 95 96 | معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97,زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 - 95,منابع آزمون تیزهوشان 95 96 | معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97,معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 96 95,دفترچه آزمون تیزهوشان 96|دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان 96 95,زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 95,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97,www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان

ثبت نام مجدد مدارس نمونه دولتی تهران,http://reg.teo.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران,آخرین مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خوزستان 96 - 97,بهترین کتابهای آزمون نمونه دولتی,نتایج اعتراض آزمون نمونه دولتی,لیست مدارس نمونه دولتی,معرفی منابع آزمون نمونه دولتی 96 - 97,تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی,برنامه ریزی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی ,ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 - 97,برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی,دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی,سوالات آزمون نمونه دولتی,زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی,دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی,نتایج آزمون نمونه دولتی 97 - 96,آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی,دریافت کارنامه نمونه دولتی,دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی 95 - 96,http://markazi.natije.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مرکزی,8090:http://conf.khouzedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اهواز 96-97,www.azmoon.tehranedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96-97,آزمون نمونه دولتی نهم به دهم,برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی | برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 96 95, اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 - 97,زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97,بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 |معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 97,تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 97,مدارس نمونه دولتی | لیست مدارس نمونه دولتی 96 97,تدریس خصوصی | تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 96 - 97,دفترچه نمونه دولتی 96 95 | دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 96 97,www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان,ثبت نام نمونه دولتی |سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 95 96

زمان دقیق انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96,پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 95 دانشگاه آزاد,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 96 - 97,درصد های مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه آزاد,معرفی واحدهای دانشگاه آزاد,انتقال دانشجو دانشگاه آزاد96|زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد96 97,نمونه کارنامه کنکور آزاد 96 - 95 | نمونه کارنامه قبولی کنکور(آزمون)دانشگاه آزاد96-95,معرفی رشته های کنکور دانشگاه آزاد 96 | لیست رشته های کنکور(آزمون) دانشگاه آزاد96-95,ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96,ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد96|شرایط و زمان ثبت نام کنکور (آزمون)دانشگاه آزاد96-95, آغاز نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96|زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96|,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام دانشگاه آزاد 96,زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 دانشگاه آزاد,فهرست نشریات دانشگاه آزاد,رشد علمی دانشگاه آزاد اسلامی,تمدید جذب نیرو در بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه آزاد,لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد,متقاضیان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد 97,تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97, ثبت نام متقاضیان کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد ورودی بهمن,اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد, ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شرق,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران مرکز,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران جنوب,تخمین رتبه کنکور دانشگاه آزاد, تاریخ ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد,تفاوت بدون کنکور و با کنکور رشته های دانشگاه آزاد,نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 95 -96,اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دانشگاه آزاد اسلامی,حد نصاب نمره آزمون های دکتری مورد تایید دانشگاه آزاد اسلامی, آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد اسلامی


ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی وزارت بهداشت 96 - 97,مهلت ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96,دفترچه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96,تاریخ آزمون ارشد وزارت بهداشت 95,سایت وزارت بهداشت,کنکور وزارت بهداشت,تاریخ آزمون ارشد وزارت بهداشت 96, زمان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96, رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت | معرفی لیست رشته های ارشد وزارت بهداشت 95 96,معرفی رشته های ارشد وزارت بهداشت 95 96,تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96 | اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت,انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 95 96,زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت 96 | تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 96 97,تخمین رتبه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 95 96,تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت 95 | دانلود تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت 95 96,ثبت نام آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت, امتياز :

نتيجه : 3 امتياز توسط 28 نفر مجموع امتياز : 94

برچسب : برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی, دستیار دندانپزشک, زمان برگزاری آزمون دستیار دندانپزشک, برگزاری دوره, ,
تعداد بازديد : 26

تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

داوطلبان عزیزی که در کنکور سراسری شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج خود هستید بعد از اعلام نتایج مهم ترین موضوع  تخمین رتبه کنکور و انتخاب رشته درست می باشد انتخاب رشته در وهله اول باید بر اساس تراز و رتبه و در محله دوم براساس علاقه باشد بنابراین برای انتخاب درست و آگاهی از زمان دقیق و نحوه تخمین رتبه و برای آگاهی از لیست انتخاب رشته و بهترین دانشگاه ها می توانید انجام تخمین رتبه و انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاوربسپارند.

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97


بعد از برگزاری کنکور بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.
چگونه شانس خود را در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بالا ببریم

انتخاب رشته برای کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با ...برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل 
نحوه انتخاب رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد 

با توجه به حساس بودن بحث انتخاب رشته کنکور کارشناسی 96  قصد داریم شما ر ا در این امر راهنمای کنیم،برای اینکه بتوانیدبر اساس رتبه , انتخاب رشته مناسب انجام بدهید و شانس قبولی بیشتری در کنکور داشته باشید میتوانید از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید

برای انتخاب رشته باید به چند نکته توجه داشته باشید

داوطلبان کنکور سراسری وآزاد 95 امسال می توانند از سیستم انتخاب رشته مجازی سامانه صدای مشاور ،فقط  با برقراری تماس و بدون گرفتن کد به شماره   9099071611  تماس گرفته و انتخاب رشته مجازی خود را انجام دهند

برای انتخاب رشته کافی است داوطلب رتبه کل، رتبه سهمیه ،رتبه خود درزیر گروه ها و در رشته های مختلف به مشاور مربوطه اعلام نمایید و براساس علایق و موقعیت جغرافیایی، بازار کاررشته ها و از همه مهمتر احتمال قبولی داوطلب در رشته های مختلف را دریافت نماید. این نرم افزار  بسیار دقیق و سریع و به روز می باشد.
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 45 نفر مجموع امتياز : 133


برچسب : نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری, نرم افزار انتخاب رشته کنکور, تخمین رتبه, انتخاب رشته, ,
تعداد بازديد : 27

تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97

داوطلبان عزیزی که در کنکور سراسری شرکت کرده اید و منتظر اعلام نتایج خود هستید بعد از اعلام نتایج مهم ترین موضوع  تخمین رتبه کنکور و انتخاب رشته درست می باشد انتخاب رشته در وهله اول باید بر اساس تراز و رتبه و در محله دوم براساس علاقه باشد بنابراین برای انتخاب درست و آگاهی از زمان دقیق و نحوه تخمین رتبه و برای آگاهی از لیست انتخاب رشته و بهترین دانشگاه ها می توانید انجام تخمین رتبه و انتخاب رشته خود را به مشاوران سامانه صدای مشاوربسپارند.

 

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور 96 - 97


بعد از برگزاری کنکور بسیاری از داوطلبان به نمونه سوالات رجوع کرده و می خواهند بدانند چه تعداد از سوالاتی را در کنکور درست جواب داده اند و چه درصدی زده اند ولی آگاهی لازم و یا نرم افزار تخمین رتبه کنکور در اختیار ندارند.
شما داوطلبی که کنکور دادی و استرس داری .......
می خوای بدونی چه درصدی زدی یا چه رتبه ای میاری و کجا قبول میشی؟
مشاوران سامانه صدای مشاور در نرم افزار تخمین رتبه وانتخاب رشته کنکور با وارد کردن حدود درصدهایی که فکر می کنین تو کنکور زدین بهتون میگن که تقریبا چه رتبه ای تو کنکور به دست میارین.
مرحله بعد از تخمین رتبه اینه که بهتون بگیم با این رتبه کجاها قبول میشین، با توجه به رتبه ای که میارید و علاقه شما به رشته تحصیلی و دانشگاهی که دوس دارید اونجا ادامه تحصیل بدید به شما خواهیم گفت چجوری انتخاب رشته انجام بدید تا بعدن پشیمون نشید.
چگونه شانس خود را در انتخاب رشته کنکور سراسری 96 بالا ببریم

انتخاب رشته برای کنکور سراسری 96 بعد از امتحان و دریافت کارنامه داوطلب می باشد، هر داوطلب حق دارد 20 انتخاب داشته باشد، تعداد انتخاب ها هم هرچقدر کمتر باشد قطعا حساسیت بیشتر می شود. با توجه به حساسیت موضوع لیست رشته های کنکور سراسری از انتخاب رشته محل هایی که شانس قبولی زیادی در آن ندارید خودداری کنید و صرفا انتخاب هایی را وارد فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 و انتخاب رشته دانشگاه سراسری 96 داشته باشد که از لحاظ تراز قبولی با تراز شما سنخیت داشته باشد. در ابتدا رشته ها و دانشگاه های که علاقمند به تحصیل در آن هستید در الویت قرار دهید، پس منظور از لیست رشته های مورد علاقه هم از لحاظ شهر است هم رشته، بعد با توجه به تراز قبولی انتخاب های خود را انجام دهید. بحث انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد از اهمیت زیادی برخوردار است و باید علاوه بر نهایت دقت به علایق خود در رشته ای که می خواهید تحصیل کنید، باید به دانشگاه محل تحصیل هم دقت لازم را داشته باشید. ممکن است شما به رشته ای علاقمند باشید که دانشگاه آن از نظر مسافت طولانی بوده و شما شرایط تحصیل در آنجا را نداشته باشید. پس به مشاوران ما برای انتخاب رشته درست با توجه به شرایط و علایق شما اعتماد کنید، مشاوران سامانه صدای مشاور با سابقه طولانی که در انتخاب رشته دارند می توانند شما را در انتخاب رشته درست یاری کنند برای دریافت کمک و انجام انتخاب رشته درست میتوانید بصورت حضوری یا از طریق تلفن با ...برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل 
نحوه انتخاب رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد 

با توجه به حساس بودن بحث انتخاب رشته کنکور کارشناسی 96  قصد داریم شما ر ا در این امر راهنمای کنیم،برای اینکه بتوانیدبر اساس رتبه , انتخاب رشته مناسب انجام بدهید و شانس قبولی بیشتری در کنکور داشته باشید میتوانید از نرم افزار انتخاب رشته استفاده کنید

برای انتخاب رشته باید به چند نکته توجه داشته باشید

داوطلبان کنکور سراسری وآزاد 95 امسال می توانند از سیستم انتخاب رشته مجازی سامانه صدای مشاور ،فقط  با برقراری تماس و بدون گرفتن کد به شماره   9099071611  تماس گرفته و انتخاب رشته مجازی خود را انجام دهند

برای انتخاب رشته کافی است داوطلب رتبه کل، رتبه سهمیه ،رتبه خود درزیر گروه ها و در رشته های مختلف به مشاور مربوطه اعلام نمایید و براساس علایق و موقعیت جغرافیایی، بازار کاررشته ها و از همه مهمتر احتمال قبولی داوطلب در رشته های مختلف را دریافت نماید. این نرم افزار  بسیار دقیق و سریع و به روز می باشد.
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 39 نفر مجموع امتياز : 116


برچسب : نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری, نرم افزار انتخاب رشته کنکور, تخمین رتبه, انتخاب رشته, ,
تعداد بازديد : 28

تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

داوطلبانی که به دنبال دریافت اطلاعات در رابطه  زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  هستید برای آگاهی از رشته های کارشناسی ارشد و شرایط ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

   

شرايط ثبت‌ نام‌ کارشناسی ارشد 96 

ثبت‌نام برای آزمون ورودی تحصيلات تكميلی کارشناسی ارشد هر سال در دی ماه آغاز می شود. برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام می توانید با سامانه صدای مشاور در تماس باشید.

علاقه مندان به تحصيل در دوره های تحصيلات تكميلی می بايست، ضمن اطلاع از شرايط عمومی و اختصاصی، مقررات وظيفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غير ايراني و توضيحات مربوط به سهميه رزمندگان (مندرج در دفترچه راهنمای شركت در آزمون كه در پايگاه اطلاع رسانی اين سازمان قرار دارد)، در صورتي كه دارای شرايط مذكور باشند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ارشد حداكثر در دو رشته امتحاني (رشته امتحانی اول و رشته امتحانی دوم طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام) متقاضی ثبت نام شوند. 

 
برای پاسخ به همه ی سوالات خود با

سامانه صدای مشاور تحصیلی مشاور دهنده تلفنی 

از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


 

 زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزادزمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد وسراسری 96 -97

براساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون تحصيلات تكميلي سال 1396 در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 7 و 96/02/8 برگزار خواهد شد و داوطلبان لازم است از روز دوشنبه مورخ 96/02/04 لغايت روز چهارشنبه مورخ 96/02/06 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور نسبت به تهيه پرينت كارت و برگ راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 36 تقاضانامه تعيين مي گردد. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 دفترچه راهنماي ثبت نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمايند.دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتی 96 

 به داوطلبان توصيه مي شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش كشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهای برنامه نرم افزاری ثبت نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت نام دقت نمايند. بديهی است در صورت مشاهده هر گونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب درصورت پذيرفته شدن در آزمون، قبولی وی (كان لم يكن) تلقی شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيری خواهد شد.دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96 

 برای دسترسی به دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و همچنین داشتن ثبت نامی صحیح، آگاهی از لیست رشته محل ها، ضوابط و قوانین پذیرش در رشته های بدون کنکور و دسترسی به منابع اطلاعاتی درست با مشاوران تحصیلی سامانه صدای مشاور تماس بگیرید ..... برنامه ریزی برای قبولی در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

برای قبولی در کارشناسی ارشد چه بصورت سراسری و آزاد داشتن برنامه ریزی مناسب , استفاده از منبع درست و نهایت بهره از زمان از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین چگونه برای کارشناسی ارشد مطالعه کنیم شاید سوال بسیاری  از دانشجویان باشد بنابراین برای داشتن مطالعه ای فعال و پویا نوشتن نكات مهم درحین خواندن ضروری است تابرای مرور مطالب،دوباره كتاب رانخوانده و در زمانی كوتاه ازروی یادداشتهای خود مطالب را مرور كرد .تخمین رتبه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  

مشاورين سامانه صدای مشاور تحصیلی خدمتی ديگر را به داوطلبين عزيز كه در كنكور سراسری در مقطع كارشناسی ارشد شركت كرده اند ارائه می دهند. مشاورين سامانه صدای مشاور تحصيلی حدود ترازی را كه شما نسبت به سوالاتی كه در جلسه كنكور به آنها جواب داده ايد به طور تقريبی تخمين ميزنند. بنابراین برای آگاهی از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سازمان سنجش و آگاهی از حدود رتبه خود می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد 96

بیشترین تغییر در ثبت نام ارشد آزاد 96 را در نحوه انتخاب رشته کنکور  می بینیم. سال ها بود عادت کرده بودیم که داوطلبان زمان ثبت نام لیست رشته های مورد علاقه شان را انتخاب می کردند و به نوعی پیش از آنکه بدانند نتیجه آزمون چه بوده است اقدام به انتخاب رشته می کردند. خب از آنجایی که هر داوطلب حق 100 انتخاب داشت شاید این کار زیاد دشوار و سنگین نبود ولی از آنجایی که خیلی از داوطلبان تصور می کردند انتخاب اولشان اهمیت بیشتری نسبت به سایر انتخاب ها دارد به اشتباه انتخاب اولشان را رشته محلی برمی گزیدند که شانس قبولی شان در آن خیلی زیاد باشد . ولی انتخاب رشته ارشد آزاد 96 دیگر در زمان ثبت نام انجام نمی شود و به بعد از زمان اعلام نتایج موکول می گردد. بنابراین دیگر از انتخاب رشته حین ثبت نام خبری نیست و در مرحله ثبت نام ارشد آزاد 96 صرفا داوطلبان باید مشخص کنند که قصد دارند در چه رشته ای آزمون دهند.

 


ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشدآزاد 96

کلیه حائزین شرایط درخواست کننده دوره کارشناسی ارشد شامل استعدادهای برتر و فارغ التحصیلان ممتاز براساس حداقل معدل ۱۶ برای رشته های غیر علوم انسانی و ۱۷ برای رشته های علوم انسانی و سایر شرایط مندرج در شیوه نامه اجرایی براساس امتیازات حاصل از معدل و سایر شاخص های مرتبط ارزیابی و براساس ظرفیت ۱۰ درصدی برای هر یک از رشته/محل های انتخابی گزینش علمی خواهند شد.

 پذیرش دانش آموختگان واجد شرایط در هر سال تحصیلی تنها برای یک بار و فقط در رشته همنام و متجانس امکان پذیر است.

 ترم تابستانی و مرخصی بدون احتساب سنوات جزء نیمسال های تحصیلی محسوب نمی شوند، مشروط به این که تعداد نیمسال های تحصیلی برای دوره کارشناسی پیوسته ۸ نیمسال و برای دوره کارشناسی ناپیوسته ۴ نیمسال بیشتر نشود.

دانشجویانی که طول مدت تحصیلشان به دلایلی خارج از اختیار خود (مانند بیماری، مأموریت والدین یا همسر، ازدواج و طلاق و یا به دلیل زایمان) حداکثر دو نیمسال تحصیلی بیش از مدت مجاز این شیوه نامه شود در صورت تأیید کمیسیون موارد خاص دانشگاه می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند.

تغییر رشته یا محل تحصیل افراد پذیرفته شده مجاز نیست.

کلیه دانش آموختگان که شرایط ممتاز را دارند برای پذیرش بدون آزمون باید تا پایان شهریور ماه هر سال دانش آموخته شوند.

 دانشجویانی که دارای دروس معادل سازی شده باشند، شامل پذیرش بدون آزمون نمی شوند.

داوطلبان دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته بدون آزمون مجاز به انتخاب حداکثر ۱۰۰ رشته/محل از یک مجموعه از جدول شماره یک و دو این دفترچه راهنما می باشند.

داوطلبان مشمول وظیفه عمومی پذیرش بدون آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته در صورت پذیرفته شدن لازم است سایر شرایط را مشابه پذیرفته شدگان با آزمون این دوره دارا بوده و در موعد ثبت نام مدارک لازم، از جمله مدرک وضعیت وظیفه عمومی ارائه کنند و شرایط اشاره شده در پیوست شماره ۲ دفترچه راهنما را دارا باشند.


ممکن است سوالاتی در رابطه با ثبت نام کارشناسی ارشد در ذهن شما به وجود بیاید  .............. 

آیا بدون آزمون هم می توان در رشته های کارشناسی ارشد ثبت نام کرد 

برای قبولی در تکمیل طرفیت در دانشگاه شهر خود باید چه حد نصابی از رتبه را داشته باشید 

یا با رتبه ای که بدست آوردید آیا می توانید در دانشگاه مورد نظر خود تحصیل کنید 

شهریه ثبت نام به چه صورت است 

در آزمون ثبت نام کردید اما موفق به حضور درآن نشدید حالا می توانید بدون آزمون وارد دانشگاه شوید 

زمان ثبت نام به چه صورت است 

مدارک لازم برای ثبت نام چیست 


لینک های مرتبط در رابطه با کارشناسی ارشد

اطلاعیه سازمان سنجش درباره ثبت نام آزمون(کنکور) کارشناسی ارشد آزاد و سراسری96-95

 ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ارشدآزاد96

دانلوددفترچه راهنمای کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد96-95

زمان و شرایط برگزاری کنکور (آزمون) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد96-97 

زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96 

انتخاب رشته کارشناسی ارشد96 

 شرایط مرخصی دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد

چگونه برای کارشناسی ارشد مطالعه کنیم
منبع: زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد


امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 38 نفر مجموع امتياز : 112


برچسب : نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری, نرم افزار انتخاب رشته کنکور, تخمین رتبه, انتخاب رشته, دانلود نرم ا, ,
تعداد بازديد : 35

تاريخ : شنبه 30 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

شرایط پذیرش دانشجوی پلیس زن در دانشگاه انتظامی امین

داوطلبانی که علاقمند به شرکت در دانشگاه نیروی انتظامی هستید ولی نمی دانید شرایط پذیرش در این دانشگاه ها به چه صورت است برای کسب اطلاعات در رابطه با شرایط پذیرش دانشجوی پلیس زن در دانشگاه انتظامی امین و برای دریافت اطلاعات در رابطه با معدل مورد نیاز پیش دانشگاهی، نحوه سوالات، شرایط عمومی و خصوصی، منابع و هر سواله دیگری که دارید میتوانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در تماس باشید.


آیا می خواهید از شرایط پذیرش دانشجوی پلیس زن در دانشگاه انتظامی امین باخبر شوید

دانشگاه علوم انتظامی امین، تنها دانشگاه افسری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران می باشد که وظیفه تربیت و تعلیم افسران آینده پلیس ایران اعم از مرد و زن را بر عهده دارد. این دانشگاه در بزرگراه شهید همت غرب تهران بزرگ واقع شده است. دارا بودن حداقل سن 17 و حداکثر 20 سال و داشتن  سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت موردنظر را از شرایط عمومی پذیرفته شدگان برای پلیس زن عنوان کرد. 

شرایط پذیرش دانشجو در این مجتمع:

 الف- شرکت در آزمون سراسری دانشگاه ها

از بین شرکت کنندگان در آزمون سراسری دانشگاه ها افرادی را که تمایل به انتخاب رشته علوم پایه انتظامی در مقاطع کارشناسی و کاردانی دارند و با انتخاب کد مربوطه و اتخاذ رتبه علمی در کنکور به صورت نیمه متمرکز و به میزان 3 برابر ظرفیت پذیرفته و در صورت دارا بودن ویژگی های لازم در دانشگاه  پذیرش می شوند.

 

ب- از طریق پذیرش دانش آموختگان سایر دانشگاهها

به دلیل نیاز پلیس زن به تخصص های مورد نیاز در بخش های مختلف، دانشگاه اقدام به پذیرش دانش آموختگان دانشگاه های دیگر نموده است. بدین طریق افراد دانش آموخته از سایر دانشگاه ها و موٌسسات آموش عالی کشور، از مقطع فوق دیپلم به بالا با طی مراحل گزینش و معاینات پزشکی و دارا بودن کلیهٌ شرایط پذیرش در مجتمع آموزش زنان پلیس طی مدت 11 ماه تحت آموزش قرار می گیرندو در پایان دوره به درجه ستوان سومی و بالاتر نائل و سپس در مشاغل مورد نیاز به کارگیری خواهند شد .دوره های آموزشی دانش آموختگان شامل 3ماه مقدماتی، 3 ماه عمومی و 5 ماه تخصصی می باشد.

 

ج- از طریق پذیرش فراگیر (درجه داری)

دانشگاه همچنین با پذیرش افرادبا مدرک دیپلم اقدام به برگزاری دوره درجه داری نموده است. افراد طی مدت 3 ماه آموزش درجه گروهبان یکمی را اخذ و در یکی از مراکز ناجا مشغول به کار می شوند. داوطلبین می توانند از طریق مراجعه به یکی از مراکز و هسته های گزینش نیروی انتظامی برای پذیرش دوره درجه داری ثبت نام کنند.بنابراین برای دریافت اطلاعات در رابطه دانشگاه نیروی انتظامی و هر سوالی که در این رابطه با 

سامانه صدای مشاور از تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایید

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب

حتی ايام تعطيل


شرایط پذیرش دانشجوی پلیس زن در دانشگاه نیروی انتظاامی امین
 نحوه اطلاع رسانی برای پذیرش دانشجو دردانشگاه نیروی انتظامی 

دانشگاه نیروی انتظلمی به روش های مختلف جذب دانشجو میکند از جمله این روش ها برای جذب نیروی پلیس زن برگزاری همایش در این زمینه ، طرح فصلنامه ای تحت عنوان پلیس زن که در دو شماره و نحوه به کارگیری پلیس زن و یا از طریق مشاوران سامانه صدای مشاور در صورت  انتشار خبر از سوی نیروی انتظامی شما می توانید از زمان جذب نیروی دانشگاه نیروی انتظامی باخبر شوید.


 دروسی که به دانشجویان در دانشگاه نیروی انتظامی تعلیم داده می شود

به این دانشجویان علاوه بر دروس مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، دروس تخصصی شامل دروس حقوقی، جنایی، قضایی، جامعه شناسی، روانشناسی، علوم دینی و...، ورزش های رزمی و تخصصی نیز به منظور تقویت قوای جسمانی و کسب مهارت های لازم در ورزش های رزمی و دفاع شخصی در سه رشته ورزشی تکواندو، کاراته و جودو ارائه می گردد. دانشجویان پس از گذراندن دروس آموزش مقدماتی، عمومی، پایه، اصلی و انتخاب یکی از گرایش های مورد نیاز مطابق با ضوابط موجود دروس تخصصی همان گرایش را می گذرانند.


آدرس و شرایط برخی از دانشکده های نیروی انتظامی

در اینجا برخی از دانشکده ها و شرایط قبولی را در اختیار شما قرار می دهیم اما برای دریافت اطلاعات بیشتر و آدرس هرکدام از دانشکده ها و شرایط قبولی در هر کدام و برای آگاهی از زمان پذیرش دانشجو می توانید با مشاوران سامانه صدای مشاور در ارتباط باشید .

مجتمع آموزشی زنان پلیس محل تحصیل دانشجویان دختر است که به صورت متمرکز در تهران قرار دارد. دارای فضاهای متعددی از جمله کلاس های درس، کارگاه رایانه، کارگاه نقشه خوانی، واحد سمعی و بصری، کتابخانه و اطلاع رسانی، پایگاه اینترنتی و سایر فضاهای لازم در بخش آموزش و پژوهش می باشد و همچنین دانشجویان به علت شبانه روزی بودن در بخشی از سال های تحصیلی می توانند از فضای خوابگاه ها و سلف سرویس و سایر خدمات رفاهی استفاده کنند .طول دوره آموزشی برای دانشجویان کارشناسی 4 سال،کاردانی 2 سال، دانش آموخته11 ماه و فراگیر 3 ماه است. 


دانشکده ها دانشکده فرماندهی و ستاد

دانشکده علوم و فنون اطلاعات آگاهی 

دانشکده علوم و فنون راهنمایی و رانندگی

 دانشکده علوم و فنون مرزی

 دانشکده علوم و فنون اداری و پشتیبانی

 مرکز آموزش بین المللی پلیس مرکز آموزش عالی عقیدتی و سیاسی

 مجتمع آموزش عالی زنان پلیس (کوثر )منابع مطالعه برای قبولی در دانشگاه نیروی انتظامی

در اینجا نمونه برخی از منابع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهیم، برای دریافت منابع اطلاعاتی بیشتر و نحوه قبولی در دانشگاه نیروی انتظامی با مشاوران سامانه صدای مشاور در  تماس باشید.

مجتمع دارای فصلنامه پلیس زن با اعتبار علمی  ترویجی است که تاکنون بیش  10 شماره آن چاپ شود 

نشریه های موجود

 نمونه هایی از کتب تالیف شده در مجتمع

مطالعه تطبیقی پلیس زن در سایر کشورها

نمونه هایی از کتب ترجمه شده مجتمع

1- کتاب زنان در مشاغل انتظامی

2- کتاب جرم و اینترنت

3- کتاب قاچاق انساننوع مشاغل پلیس زن در رشته های تخصصی 

رشته تخصصی انتظامی از اولویت های اساسی در ناجا برای حضور زنان پلیس و متخصص در امور انتظامی است و البته مطابق با نیاز سازمان در هریک از مشاغل شروع به کار خواهند کرد. یونیفرم دانشجویان، مانتو، شلوار و مقنعه به همراه چادر می باشد .درجات نظامی و علائم رسته ای بر روی سر آستین لباس نصب می شود.

بت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردیثبت نام دانشگاه علمی کاربردی,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی مهر,تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,دفترچه ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,دفترچه کاردانی علمی کاربردی,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اسفند 96,دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی بهمن 95,دانلود دفترچه کاردانی علمی کاربردی بهمن 95,ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر,زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 - 97,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران بهمن 96,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی 95 | دسترسی به لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 96,زمان و شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی 95 - 96,دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 -97,لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 - 96,دفترچه دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 | دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن95 96,تقویم آموزشی دانشگاه علمی کاربردی 96|تقویم آموزشی نیمسال دوم دانشگاه علمی کاریردی 96-95,نتایج دانشگاه علمی کاربردی 95-96,زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 - 97زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96, نتایج تیزهوشان 96 | زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان 96 - 97,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 97 - 98,زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم 96 - 97, زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم 96 - 97,لیست اسامی قبول شدگان آزمون تیزهوشان 96,زمان دقیق برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 97,کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 96 - 97,کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان,سایت پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان 96 - 97,نتایج آزمون تیزهوشان,نمونه سوالات آزمون تیزهوشان,زمان ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم,منابع آزمون تیزهوشان, دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96,برنامه ریزی آزمون تیزهوشان | برنامه ریزی آزمون تیزهوشان 96 95,آدرس مدارس تیزهوشان | لیست مدارس تیزهوشان 96 - 97,تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 |ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 95,منابع آزمون تیزهوشان 95 96 | معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97,زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت تیزهوشان 96 - 95,منابع آزمون تیزهوشان 95 96 | معرفی منابع آزمون تیزهوشان 96 97,معرفی بهترین کتاب های آزمون تیزهوشان 96 95,دفترچه آزمون تیزهوشان 96|دانلود دفترچه آزمون تیزهوشان 96 95,زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96 - 95,سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان 96 - 97,www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهانثبت نام مجدد مدارس نمونه دولتی تهران,http://reg.teo.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی شهرستان های تهران,آخرین مهلت ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خوزستان 96 - 97,بهترین کتابهای آزمون نمونه دولتی,نتایج اعتراض آزمون نمونه دولتی,لیست مدارس نمونه دولتی,معرفی منابع آزمون نمونه دولتی 96 - 97,تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی,برنامه ریزی برای قبولی در آزمون نمونه دولتی ,ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 - 97,برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی,دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی,سوالات آزمون نمونه دولتی,زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی,دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی,نتایج آزمون نمونه دولتی 97 - 96,آغاز ثبت نام مدارس نمونه دولتی,دریافت کارنامه نمونه دولتی,دانلود سوالات آزمون نمونه دولتی 95 - 96,http://markazi.natije.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مرکزی,8090:http://conf.khouzedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اهواز 96-97,www.azmoon.tehranedu.ir سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 96-97,آزمون نمونه دولتی نهم به دهم,برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی | برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 96 95, اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 96 - 97,زمان ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی 96 - 97,بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 |معرفی بهترین کتاب های آزمون نمونه دولتی 96 97,تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی 96 97,مدارس نمونه دولتی | لیست مدارس نمونه دولتی 96 97,تدریس خصوصی | تدریس خصوصی دروس نمونه دولتی 96 - 97,دفترچه نمونه دولتی 96 95 | دانلود دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 96 97,www.natije.ir سایت ثبت نام و اعلام نتایج آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی اصفهان,ثبت نام نمونه دولتی |سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی 95 96زمان دقیق انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد 96,پذیرش دانشجو پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد,لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 95 دانشگاه آزاد,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 96 - 97,درصد های مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه آزاد,معرفی واحدهای دانشگاه آزاد,انتقال دانشجو دانشگاه آزاد96|زمان ثبت نام نقل و انتقالات دانشگاه آزاد96 97,نمونه کارنامه کنکور آزاد 96 - 95 | نمونه کارنامه قبولی کنکور(آزمون)دانشگاه آزاد96-95,معرفی رشته های کنکور دانشگاه آزاد 96 | لیست رشته های کنکور(آزمون) دانشگاه آزاد96-95,ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد 96,ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد96|شرایط و زمان ثبت نام کنکور (آزمون)دانشگاه آزاد96-95, آغاز نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96|زمان و شرایط نقل و انتقالات دانشگاه آزاد 96|,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام دانشگاه آزاد 96,زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 96 دانشگاه آزاد,فهرست نشریات دانشگاه آزاد,رشد علمی دانشگاه آزاد اسلامی,تمدید جذب نیرو در بیمارستان ها و مراکز درمانی دانشگاه آزاد,لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد,متقاضیان ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد 97,تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97, ثبت نام متقاضیان کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد ورودی بهمن,اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد, ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شرق,رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران غرب,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران شمال,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران مرکز,رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تهران جنوب,تخمین رتبه کنکور دانشگاه آزاد, تاریخ ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد,تفاوت بدون کن
امتياز : نتيجه : 3 امتياز توسط 31 نفر مجموع امتياز : 102


برچسب :
شرایط پذیرش دانشجوی پلیس زن در دانشگاه انتظامی امین, دانشگاه انتظامی امین, ثبت نام دانشگاه نیروی انتظا, ,
تعداد بازديد : 35


تاريخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 زمان : : | نويسنده : | لينك ثابت |

عناوين آخرين مطالب ارسالي
صفحات ديگر
تعداد صفحات : 6 | صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 صفحه بعد
امارگیر سایت